Bezprzewodowe systemy interkomowe DECT bez licencji

 Systemy domofonowe Kenwood ProTalk WD-K10 firmy DECT (cyfrowe ulepszone radiotelefony bezprzewodowe) zapewniają łatwą w obsłudze, pełną dupleksę, tryb głośnomówiący dla profesjonalnych użytkowników.

Bezprzewodowa komunikacja i system interkomowy firmy Kenwood ProTalk WD-K10 DECT skutecznie łączy lukę pomiędzy tradycyjnym radiotelefonem, interkomem i telefonią dla pojedynczych miejsc działających na szerokim obszarze lub na różnych kondygnacjach, w łatwym w instalacji i użyciu, odpowiednim rozwiązaniu zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Seria ProTalk WD-K10 jest zwolniona z licencji i oferuje niezawodną, ​​bezpłatną i nieograniczoną komunikację w trybie pełnego dupleksu między użytkownikami lub grupami użytkowników na terenie bez opłat za połączenia, subskrypcje ani aplikacje licencyjne.

Kompaktowa, lekka i trwała przenośna stacja bazowa WD-K10PBS i baterie litowe Li-ion firmy WD-K10TR umożliwiają jednorazowe ładowanie do 8/20 godzin i gdy są wyposażone w opcjonalne mikrofony, bez pracy.

W przypadku większych obiektów, na wielu płaszczyznach lub w celu rozbudowy systemu, aby pomieścić więcej użytkowników, do stacji bazowych WD-K10BS o wartości IP54 można stacjonować w celu zapewnienia zasięgu całego obszaru - na przykład zapewniając komunikację między zespołami pracującymi nad konstrukcją drapacza chmur.

Seria WD-K10 idealnie sprawdza się w lotniskach, atrakcjach turystycznych, edukacji, sporcie, produkcji, gościnności, biurach i punktach sprzedaży detalicznej, gdzie bezwzględna i natychmiastowa komunikacja tylko na słuchanie lub w trybie pełnego dupleksu ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia bezpiecznej i wydajnej pracy.

 

 

 

WD-K10PBSE

Przenośna stacja bazowa DECT 1.9 GHz

Pokaż szczegóły

WD-K10TRE

Przenośny nadajnik-odbiornik DECT 1.9 GHz

Pokaż szczegóły

WD-K10BSE

Stacja bazowa DECT 1.9 GHz

Pokaż szczegóły

WD-UB100

Akumulator Li-Ion - 3.7 V / 1430 mAh

Pokaż szczegóły

WD-UB110

Akumulator Li-Ion - 3.7 V / 1880 mAh

Pokaż szczegóły

KSC-48CR

Ładowarka akumulatorowa - DC 5.5 V

Pokaż szczegóły

ksc-44SL(B)

Zasilacz sieciowy do KSC-48CR

Pokaż szczegóły

KSC-44ML

Zasilacz sieciowy wielowejściowy dla ładowarki KSC-44CR

Pokaż szczegóły

EMC-13

Klipsowy mikrofon z słuchawką (STD)

Pokaż szczegóły

EMC-14

Klipsowy mikrofon z słuchawką (ucho wiszące)

Pokaż szczegóły


KHS-37

Zestaw słuchawkowy (zaczep na ucho)

Pokaż szczegóły

WD-RC50

Kabel interfejsu - 2-stykowy

Pokaż szczegóły

WD-RC100

Kabel interfejsu - uniwersalny złącze

Pokaż szczegóły

 

 

 

©Prawa autorskie Elektrit Polska 2017