NEXEDGE NXDN

Sprawdzona, światowej klasy technologia

Nagrodzone cyfrowe za dwukierunkowe systemy radiowe NEXEDGE® NXDN ™ firmy Kenwood udowodniły, że dostarczają innowacyjnych i elastycznych, niezbędnych i krytycznych, cyfrowych, konwencjonalnych i trunkowych rozwiązań radiowych, aby zaspokoić najbardziej rygorystyczne wymagania dzisiejszego środowiska systemów radiowych oraz zapewnić użytkownikom mnóstwo zaawansowanych funkcji głosowych i danych.

Z ponad 1.75 milionami urządzeń, NEXEDGE® jest obsługiwany przez sieć twórców rozwiązań i jest powszechnie stosowany w szerokim spektrum działań związanych z róznego rodzaju misjami: operacjami i aplikacjami biznesowymi, w tym bezpieczeństwa publicznego, wojskowego, bezpieczeństwa, transportu, handlu i przemysłu w ponad 160 krajach.

Kenwood NEXEDGE Gen2 Logo2 generacja NEXEDGE®

Dzięki systemowi NEXEDGE® Generation 2 (Gen2) możliwości systemu NEXEDGE® pod względem skalowalności, elastyczności i wydajności są dalej usprawniane, w tym możliwość łączenia 1000 + stron lub 24 sieci.

Ulepszona operacja mieszana

Ulepszona strefa mieszana pozwala na umieszczenie cyfrowego sygnału CAI i / lub FM w tej samej strefie. Skanowanie stref automatycznie ustawia wszystkich użytkowników w tej samej strefie w tym samym trybie RX / TX.

 

Cyfrowe Radiotelefony

Niewielkie i lekkie urządzenia NEXEDGE NXDN oraz wielozadaniowe przenośne przenośne modemy przenośne NX-5000 i NX-3000 oferują wspólne atrybuty wydajności, dzięki czemu można mieć pewność, że wybrany model zapewni oczkiwane funkcje i wydajność.

Cyfrowe Radiotelefony Bazowe

Łatwa instalacja, NEXEDGE NXDN i wieloprotokołowe cyfrowe radiotelefony bazowe NX-5000 i NX-3000 są idealne w sytuacji, gdy wymagana jest większa transmisja. Dzięki akumulatorowi samochodowemu zasilającemu urządzenie można polegać na praktycznie nieograniczonym czasie pracy.

 

Cyfrowe Stacje Bazowe & Przemienniki

Stacje bazowe i repeatery NEXEDGE NXDN zapewniają w pełni skalowalną infrastrukturę komunikacyjną, większą liczbę kanałów i możliwości grup użytkowników, zdolność obsługi na większych obszarach i środki zarządzania ruchem komunikacyjnym.

 

 

©Prawa autorskie Elektrit Polska 2017