ProTalk Digital bez licencji PMR446

 
Dwukierunkowa komunikacja radiowa PMR446 oferuje darmowe i nieograniczone połączenia, bez opłat abonamentowych ani wniosków o licencję, które sprawiają, że są one idealnym rozwiązaniem do zastosowań, w których jedno- lub wieloosobowych grupa komunikacja głosowa jest wymagana w odległości do 6 km.
 
Analogowy produkt firmy Kenwood w wersji ProTalk® PMR446 został uruchomiony w 1999 roku i szybko stał się ulubionym wyborem profesjonalnych użytkowników, a reputacja zapewniająca natychmiastową, niezawodną komunikację radiową w prosty w użyciu oraz wytrzymały radiotelefon.
 
Teraz, z  przenośnymi radiotelefonami ProTalk Digital, Kenwood podnosi poprzeczkę w profesjonalnej komunikacji radiowej bez licencji. ProTalk Digital dPMR 446 zawiera wiele zaawansowanych funkcji, w tym możliwość pracy zarówno w trybie cyfrowym, jak i analogowym (umożliwiając użytkownikom analogowych urządzeń PMR 446 dalsze korzystanie z nich, zwiększając poziom hałasu, zwiększa bezpieczeństwo i czytelność cyfrowych dPMR) radia, dopóki nie zostaną zastąpione przez jednostki cyfrowe) oraz 16 kanałów komunikacji bezkrwawej.

 

* Decyzja ECC (15) 05

Wielką nowością dla użytkowników dPMR446 jest to, że wraz z wprowadzeniem w życie decyzji ECC (15) 05 od stycznia 2018 r. Możliwości firmy Kenwood ProTalk TK-3401D mogą przełączać się między operacją na cyfrowym paśmie 6.25 kHz a analogowym 12.5 kHz, przycisk, dostępność kanałów będzie podwoiła się do 16 kanałów w trybie analogowym i 32 w trybie cyfrowym; co oznacza mniejszy przekrwienie w godzinach szczytu lub w zatłoczonych obszarach.

 

ProTalk Digital dPMR446 jest gotowy do podjęcia decyzji ECC Decision (15) 05, a każde radio jest dostarczane wraz ze słuchawką, baterią litowo-jonową, ładowarką sieciową, klipsem do paska i instrukcją obsługi dla profesjonalnego rozwiązania komunikacyjnego wysokiej jakości.

TK-3401DE

PMR446 / dPMR446 Radio przenośne cyfrowe / FM

Pokaż szczegóły

TK-3401DT

UHF NEXEDGE ATEX / IECEx Cyfrowe / Analogowe przenośne radio z GPS

Pokaż szczegóły

 

 

©Prawa autorskie Elektrit Polska 2017