Amatorskie

Kenwood zaczął budować produkty komunikacyjne w 1955 roku i wszedł na rynek krótkofalarstwa amatorskiego w 1958 roku. Od tego czasu sprzedaje produkty amatorskie na całym świecie pod markami Kenwood i Trio, budując reputację doskonałej jakości dźwięku zarówno na nadawaniu, jak i odbieraniu. Dźwięk wysokiej jakości znajduje się w DNA firmy i można to usłyszeć codziennie na wszystkich amatorskich częstotliwościach, od "Top Band" po mikrofale. Technologia napędza amatorskie radio tak samo, jak robi to radio profesjonalne / biznesowe. Najnowszy flagowy nadajnikiem Kenwood amatorskie HF, TS-990S, wyposażonym w ekran dotykowy, w pełni odbierany i może być obsługiwany zdalnie przez Internet. Mimo całej tej technologii, radia amatorskie są przede wszystkim społecznym hobby; operatorzy lubią używać swoich radia Kenwood do nawiązywania nowych przyjaźni i utrzymywania z nimi kontaktu w dzień iw nocy na całym świecie.

HF / All mode

Operatorzy krótkofalarstwa mają licencję na korzystanie z bardzo szerokiego zakresu częstotliwości / pasm. Produkty Kenwoods HF / All Mode działają głównie na pasmach HF (od 1,8 MHz do 30 MHz) oraz w paśmie 50 MHz, zapewniając całodobowy zasięg 24/7.

VHF/UHF

Amatorskie Radio to światowe hobby, a w wielu krajach nowi operatorzy zaczynają od krótkofalowych radia VHF / UHF. Mogą to być przenośne urządzenia przenośne lub samochodowe jednostki mobilne.

 

©Prawa autorskie Elektrit Polska 2017