KENWOOD DMR

Kenwood DMR to pewna łączność w sprawdzonym, cyfrowym protokole ETSI DMR, ale przede wszystkim ponad 40 lat doświadczenia w tworzeniu najwyższej jakości, niezawodnych urządzeń i rozwiązań łączności radiowej firmy Kenwood.

Kompatybilność urządzeń z obydwoma standardami MIL-STD oraz IP sprawia że  idealnie nadają się do pracy w takich miejscach jak zakłady przemysłowe, biura, magazyny, sklepy czy hotele. Kenwood DMR łączy w sobie zarówno tryb analogowy jak i cyfrowy w trybie MIX, pozwalającym na prostą migrację z rozwiązań analogowych do cyfrowych. Przyjazny interfejs DMR pozwala na pracę w trybie bezpośrednim z pominięciem przemiennika. Dodatkowo urządzenia oferują funkcje występujące tylko w sprzęcie Kenwood takie jak połączenie alarmowe, wyjście audio o dużej mocy oraz niedoścignioną jakość rozmów.

Jednym z najważniejszych parametrów urządzeń łączności radiowej jest jakoś głosu. Powinniśmy słyszeć innych użytkowników głośno i wyraźnie nawet w trudnych warunkach Te urządzenia DMR zapewniają nam ten parametr, zaczynając doskonałego audio oraz technologii kodowania głosu w trybie cyfrowym AMBE+2™. 

 

 

Radiotelefony

Kliknij, aby zobaczyć  pełen zakres Kenwood ETSI zgodny DMR cyfrowych przenośnych Walkie Talkies.

Radiotelefony Bazowe

Kliknij, aby zobaczyć pełny zakres cyfrowych radia bazowego DMR firmy Kenwood zgodnych z ETSI

Przemienniki

Kliknij, aby zobaczyć i porównać cyfrowe stacje bazowe / przemienniki cyfrowe DMR firmy Kenwood zgodne z ETSI.

 

 

©Prawa autorskie Elektrit Polska 2017