NEXEDGE® Cyfrowe radiotelefony z certifikatem bezpieczeństwa ATEX / IECEx

Zaawansowane bezpieczeństwo i wydajność cyfrowa
Przenośne radia ręczne Kenwood NEXEDGE® digital ATEX / IECEx zapewniają zwiększony zasięg, wydajność i bezpieczeństwo technologii cyfrowej klientom wymagającym certyfikowanego sprzętu ATEX / IECEx - mając pewność, że są zbudowani na sprawdzonej wydajności i niezawodności NEXEDGE® z ponad 700 000 urządzenia w użyciu.
 
Dostępne w wersjach VHF i UHF i zawierające wiele samotnych pracowników i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa Radiotelefony NEXEDGE® ATEX / IECEx są przeznaczone do użytku w nieprzyjaznym środowisku.
 
Dyrektywa ATEX 94/9 / WE: - Schemat IECEx:

- II 2G Ex ib IIC T4 Gb - Ochrona gazowa

- II 2D Ex ib IIIc T110 ° C - Ochrona przed pyłem

- I M2 Ex ib I Mb - Ochrona górnicza

- Ex ib IIC T4 Gb - Ochrona gazowa

- Ex ib IIIC T110 ° C Db - Ochrona przed pyłem

- Ex ib I Mb - Ochrona górnicza


 
* Federacja usług komunikacyjnych Gerald David OBE Innovation in Business Radio Award 2010.
 
Typowe zastosowania przemysłowe obejmują: tankowanie i transport ropy naftowej i gazu, motoryzację, lotnictwo i żeglugę morską, obróbkę chemiczną i produkcję, produkcję mebli i inne procesy produkcji przemysłowej, przetwarzania i konserwacji, w których obecne są niebezpieczne, łatwopalne gazy i cząsteczki unoszące się w powietrzu, a także bezpieczeństwo pracowników i niezawodna komunikacja są najważniejsze.
 
Łatwa integracja
Przenośne radia ręczne NEXEDGE® digital ATEX / IECEx wyposażone są w tryb mieszany, który umożliwia automatyczne rozpoznawanie i komunikację z istniejącymi analogowymi radiotelefonami w Twojej flocie; pozwalając zaplanować stopniową migrację do korzyści cyfrowych.
 
Wytrzymałe i trwałe
Radiotelefony NX-230EX / 330EX są w pełni zgodne ze standardami środowiskowymi Departamentu Obrony USA dla US MIL-STD 810 C / D / E / F / G dla: Niskiego ciśnienia, wysokiej temperatury, niskiej temperatury, szoku termicznego, promieniowania słonecznego, deszczu, Wilgotność, mgła solna, kurz, wibracje, wstrząs i zanurzenie.

NX-230EXE

Radiotelefon VHF NEXEDGE ATEX / IECEx Cyfrowe / analogowe z GPS

Pokaż szczegóły

NX-330EXE

Radiotelefon UHF NEXEDGE ATEX / IECEx Cyfrowe / analogowe z GPS

Pokaż szczegóły

 

©Prawa autorskie Elektrit Polska 2017